Viktorina „Sveika gyvensena“

Balandžio 19 d. 5-8 kl. mokinių komanda „Citrinukai“, kuriai atstovavo Ignas B. (5a), Aistė A. (6a), Austėja B. (6a), Aura G. (6b), Justina D. (6b), Smiltė K. (7a), Odeta S. (7a), Milda B.(8a), ir Skaistė S. (8b) dalyvavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros ir Sveikos gyvensenos skyriaus organizuotoje viktorinoje, skirtoje skatinti bendradarbiavimą, grupinius užsiėmimus ir diskusijas apie sveiką gyvenseną, kad mokiniai jaustų bendrą atsakomybę už savo sveikatą ir skatintų vienas kitą įgyvendinti sveikos gyvensenos principus. Mokiniai gilino ir reflektavo žinias apie sveiką gyvenseną, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir kitus sveikos gyvensenos palaikymo įgūdžius. Viso komanda surinko 64 taškus iš 72 galimų. Tai yra beveik 90% teisingų atsakymų! Džiaugiuosi puikiu pasirodymu! Visada džiugu, kai mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė