Parama gimnazijai

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės gimnazijos bendruomene!

Nuoširdžiai dėkojame, jog dalį savo sumokėtų mokesčių skiriate gimnazijai. AČIŪ!

Šių lėšų dėka mūsų mokyklos ir skyrių pastatuose buvo kuriama estetiška ugdymo(si) aplinka.  Prašytume Jūsų ir šiemet paremti mūsų gimnaziją, pervedant 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio, sumokėto 2023 metais. Tikslas – mūsų bendruomenės narių darbo ir poilsio sąlygų gerinimas.

Paramą galite skirti pildant formą (FR0512) skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio, paramos gavėjams reikia nurodyti įmonės kodą (290614950) ir pasirinkti pageidaujamą skirti paramos dalį. Primenu, kad ši parama nereikalauja jokių papildomų išlaidų. Jei nuspręsite skirti 1,2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį gimnazijai, tai turėtumėte padarykite iki š. m. gegužės 1 dienos.

Prašymai priimami tik elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)

Apie paramą siūlome paskaityti:

Iš anksto dėkojam visiems rėmėjams: „Kartu mes galime žymiai daugiau!“

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės gimnazijos tarybos pirmininkė