Parama gimnazijai

Kreipimasis

2018 metais  pasinaudojant parama gimnazija įsigijo 2 vaizdo kameras ir stendus Gimnazijos muziejui.

2018 metais planuojame  didelį dėmesį skirti mokinių saugumui, todėl planuojame  gimnazijos viduje ir sporto aikštelėje įrengti vaizdo kameras, įsigyti stendą Gimnazijos muziejui ir dalį lėšų skirsti gimnazijos bendruomenes idėjų įgyvendinimui ir renginių organizavimui.

Mieli mokinių tėveliai, gerbiamas gimnazijos kolektyve ir visi, kurie neabejingi gimnazijos gerovei,  kviečiame pasinaudoti proga ir 2019 metais paremti mūsų gimnaziją. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš 2019 metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į gimnazijos sąskaitą. Prašymą paramai galima pateikti iki 2019 m. gegužės 1 d.

Norėdami skirti 2% paramą, užpildykite specialią prašymo formą (FR0512). Užpildytą prašymą įdėkite į voką ir pasirašę ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo, atneškite (vėliausiai iki balandžio 25 d.) į gimnazijos buhalteriją arba pateikite (vėliausiai iki gegužės 1 d.) Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) skyriams, galite voką išsiųsti ir paštu. FR0512 formą patogiausia užpildyti pasinaudojant elektroninio deklaravimo sistema.

Gimnazijos rekvizitai:

Gimnazijos kodas: 290614950

Gimnazijos pavadinimas : Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bites gimnazija.

Dėkojame už kasmet pervedamas 2% pajamų mokesčio lėšas, kurios padeda kurti. Tikimės, kad jūsų parama prisidės prie gimnazijos veiklos tobulinimo, moksleivių mokymosi, sporto ir kūrybos sąlygų gerinimo.

Gimnazijos tarybos pirmininkė                  Asta Valuntienė

Gimnazijos direktorius                          Almantas Kanapeckas