Pedagoginiai darbuotojai

 

DON_0194 - MK CC -- 5

 

                                             Pedagoginiai darbuotojai 2019-2020 m.m.

Eil. Nr. Pavardė, vardasUžimamos pareigos, dėstomas dalykasIšsilavinimas (mokymo įstaigos pavadinimas, kvalifikacinė kategorija)
1Ališauskienė LilijanaMokytoja, geografija Aukštasis, Vilniaus universitetas, geografijos mokytoja metodininkė
2Anciulevičienė KazimiraMokytoja, lietuvių kalbaAukštasis, Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3Balčiauskas ZeniusMokytojas, kūno kultūra Aukštasis, Šiaulių universitetas, kūno kultūros mokytojas metodininkas
4Baltaragienė JolantaSpecialioji pedagogė,
klasės vadovė
Aukštasis, Šiaulių universitetas, vyresnioji specialioji pedagogė
5Banienė AudronėMokytoja, rusų kalbaAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, rusų kalbos mokytoja metodininkė
6Bieliauskienė LigitaMokytoja, technologijos, biologijaAukštasis, Vilniaus pedagoginis institutas, technologijų mokytoja metodininkė, biologijos mokytoja
7Butkuvienė IrenaLogopedė, anglų kalba Aukštasis, Šiaulių universitetas, vyresniojo specialiojo pedagogo profesinė kvalifikacija, anglų kalbos ankstyvojo ugdymo mokytojo profesinė kvalifikacija
8Cibulskienė ElidaMokytoja, rusų kalbaAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, rusų kalbos mokytoja metodininkė
9Čeponienė DaivaPsichologė, psichologijos mokytojaAukštasis, Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis
Vilniaus universitetas, psichologijos bakalauro laipsnis.
Šiaulių pedagoginis institutas .
III psichologo kvalifikacinė kategorija.
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

10Čirvinskienė VirginijaMokytoja, muzika, Aukštesnysis, Panevėžio J. Švedo pedagoginė muzikos mokykla, muzikos mokytoja metodininkė
11Dokšienė DaivaDaugiafunkcinio centro vadovė Ikimokyklinės įstaigos auklėtojos kvalifikacija
12Garbštienė RūtaMokytoja, anglų kalbaAukštasis, Šiaulių universitetas, anglų kalbos mokytoja metodininkė
13Garnienė Dalia
Skaityklos vedėjaAukštasis, Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, fizikos vyresnioji mokytoja
14Garnytė VaidaBibliotekininkė,
neformalaus ugdymo mokytoja
Aukštasis, Šiaulių universitetas, filologija
15Giedraitis EugenijusTikybos mokytojasAukštesnysis, Joniškėlio žemės ūkio technikumas, ŠU, mokytojas
16Giedraitienė JolantaMokytoja, muzikaAukštesnysis, Panevėžio koncervatorija, muzikos vyresnioji mokytoja
17Giedrienė VirginijaMokytoja, istorija,
karjeros planavimas
Aukštasis, Vilniaus valstybinis
V. Kapsuko universitetas, istorijos mokytoja metodininkė
18Grabauskienė SkaidraDaugiafunkcio centro vadovė
19Gumbelevičius GiedriusNeformalaus ugdymo mokytojas, muzikaAukštasis, Panevėžio kolegija, muzikos mokytojas
20Indulė Daiva Mokytojo padėjėja,
neformalaus ugdymo mokytoja

Aukštesnysis, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla
21Jonušauskas AudriusMokytojas, informacinės technologijosAukštasis, Vilniaus valstybinis
universitetas, Kauno technologijos universitetas, informatikos mokytojas metodininkas, matematikos mokytojas
22Kalpakova VitalijaDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiAukštasis, Šiaulių universitetas, socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija, III vadybos kvalifikacinė kategorija
23Kanapeckas AlmantasDirektoriusAukštasis, Vilniaus valstybinis
V. Kapsuko universitetas, matematikos vyresnysis mokytojas, II vadybos kvalifikacinė kategorija
24Kanapeckienė RomaMokytoja, pradinis ugdymas, braižyba Aukštasis, Šiaulių universitetas, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, braižybos vyresnioji mokytoja
25Karpavičienė RitaMokytoja, biologija
gamta ir žmogus
Aukštasis, Lietuvos žemės ūkio akademija, biologijos mokytoja metodininkė
26Lukoševičienė IrenaNorgėlų daugiafunkcio centro vadovė
27Morkūnienė RedaMokytoja, pradinis ugdymasAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
28Norvaišienė DaivaMokytoja, pradinis ugdymasAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
29Norvaišienė VaidaMokytoja, pradinis ugdymasAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
30Petraitienė JaninaMokytoja, matematikaAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas,
matematikos vyresnioji mokytoja
31Pralinskienė RūtaMokytojo padėjėjaVidurinis, Šiaulių buitininkų mokykla
32Preidžiuvienė JolantaNeformaliojo ugdymo mokytojaAukštasis, Šiaulių universitetas,
pradinių klasių mokytoja,
Vilniaus kolegija, choreografijos vyresnioji mokytoja
33Razmienė LaisvutėMokytoja, dailėAukštasis, Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, dailės mokytoja metodininkė
34Rimkevičius IrmantasInžinierius kompiuterininkasVidurinis, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės vidurinė mokykla
35Skardžius MariusMokytojas, istorija, pilietinis ugdymasAukštasis, Vilniaus pedagoginis universitetas, vyresnysis istorijos mokytojas
36Snicorienė JolantaMokytoja, chemija, gamta ir žmogus, etika
Aukštasis, Kauno politechnikos institutas, chemijos mokytoja metodininkė, etikos vyresnioji mokytoja
37Šimoliūnaitė JustinaMokytoja, anglų kalbaAukštasis, Šiaulių universitetas, anglų filologija, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
38Titienė VilmaSocialinė pedagogė,
lietuvių kalbos mokytoja
Aukštasis, Šiaulių pedagoginis institutas, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja,
Šiaulių universitetas, vyresniojo socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija
39Urbonavičiūtė AngelėMokytoja, chemija, gamta ir žmogus, žmogaus sauga Aukštasis, Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, chemijos vyresnioji mokytoja
40Uzėlė SandraSpecialioji pedagogėAukštasis, Šiaulių universitetas, vyresniojo specialiojo pedagogo profesinė kvalifikacija
41Vaišnienė JurgitaMokytoja, lietuvių kalbaAukštasis, ŠU, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, magistro laipsnis
42Vaitkevičienė LaimutėMokytoja, lietuvių kalbaAukštasis, Vilniaus valstybinis
V. Kapsuko universitetas, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
43Valančiutė AstaMokytoja, fizikaAukštasis, Šiaulių pedagoginis institutas, matematikos vyresnioji mokytoja, fizikos mokytoja metodininkė, Kauno technologijų universitetas, informatikos vyresnioji mokytoja
44Valuntienė AstaMokytoja, anglų kalbaAukštasis, Vilniaus pedagoginis universitetas, anglų kalbos mokytoja metodininkė
45Vasauskienė GitanaMokytojo padėjėja,
klasės vadovė
Aukštasis, Šiaulių universitetas, socialinė pedagogė
46Vasilevičiūtė VidaMokytoja, matematika, informacinės technologijosAukštasis, Šiaulių pedagoginis institutas, matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
47Vasiliauskienė RaimondaDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja, anglų kalbaAukštasis, Šiaulių universitetas, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, III vadybos kvalifikacinė kategorija
48Venckuvienė DanguolėMokytoja, kūno kultūra, ekonomikaAukštasis, Vilniaus pedagoginis universitetas, kūno kultūros mokytoja metodininkė, geografijos vyresnioji mokytoja
49Volungevičienė IlonaMokytoja, pradinis ugdymasAukštasis, Šiaulių pedagoginis institutas, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
50Žilienė ReginaMokytoja, matematika Aukštasis, Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, matematikos mokytoja metodininkė
51Žilys VytautasMokytojas, technologijosAukštasis, Lietuvos žemės ūkio akademija, technologijų vyresnysis mokytojas
52Žvigaitienė VitaDeglėnų daugiafunkcio centro vadovė

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*