Valstybiniai egzaminai, diagnostiniai ir standartizuoti testai

Mūsų gimnazijos 2014 m. diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai.

8 klasės mokinių mokymosi pasiekimų standartizuoto vertinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

4 klasės mokinių mokymosi pasiekimų standartizuoto vertinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Mūsų gimnazijos 2015 m. diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai.

Mūsų gimnazijos 2016 m. diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai.

2 klasės mokinių mokymosi pasiekimų diagnostinio vertinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

6 klasės mokinių mokymosi pasiekimų  standartizuoto vertinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

2 klasės tėvams skirtą informaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

4 klasės tėvams skirtą informaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

6 klasės tėvams skirtą informaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

8 klasės tėvams skirtą informaciją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Mūsų gimnazijos 2017 m. diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai.

2017m. valstybinių brandos egzaminų palyginamieji rezultatai

Lietuvių VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Matematikos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Istorijos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Anglų k. VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Geografijos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

IKT VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Fizikos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Chemijos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Biologijos VBE rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Mūsų gimnazijos 2018 m. diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai.

6 klasės  2018m. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

8 klasės  2018m. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Mūsų gimnazijos 2019 m.  testų rezultatai.

4 klasės 2019 m. TIMSS kompiuterinio testavimo rezultatus galite peržiūrėti paspaudę čia.