Socialinio emocinio ugdymo olimpiada DRAMBLIADA 2024

VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija jau septintą kartą organizavo „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“ ir kvietė mokyklas dalyvauti olimpiadoje. Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą. Kovo 25-29 dienomis 6 klasių mokiniai  kartu su klasės vadovėmis Danguole ir Asta, dalyvaudami draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,DRAMBLIADA 2024“, ugdėsi penkias pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius ir atsakingų sprendimų priėmimą. Atliekant įvairias užduotis ir žaidžiant žaidimus vaikai mokėsi dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti, spręsti problemas, puoselėti draugiškus santykius. Ši savaitė buvo pilna įdomių pokalbių, įžvalgų, vienas kito ir savęs pažinimo.

6 klasių vadovės Danguolė Venckuvienė ir Asta Valančiutė