TARPKLASINIS KREPŠINIO TURNYRAS

Kovo 12-29 d. gimnazijoje buvo organizuotos tarpklasinis krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo 7-8 ir  I-IV klasių vaikinų komandos. 7-8 klasių grupėje nugalėjo 8b klasės komanda „Karpiai“ (Ignas G., Jonas R., Manvydas J., Tajus J.)  II-ąją vietą užėmė 7a klasės komanda „Pasmerkti“ (Tomas Š., Deimantas M., Edvinas D., Tajus Ž.) ir  III-ąją vietą – 8a klasės komanda „Mūrai“ (Orestas K., Linas P., Lukas D., Gediminas K.). I-IV klasių grupėje nugalėjo IVa klasės komanda „Nakiškių kels“ (Titas T., Emilis G., Denas Š., Deimantas D.). II-oji vieta atiteko IIIa klasės komandai „Spindulėliai“ (Edgaras Š., Saulius T., Nojus S., Deividas V.), o III-ąją vietą užėmė Ia klasės komanda „Princai“ (Edvinas B., Pijus A., Džiugas V., Dominykas U.). Nugalėtojų komandoms įteikti diplomai, medaliai, asmeniniai prizai – gertuvės bei saldumynai. Susumavus turnyro rezultatus išaiškėjo ir rezultatyviausi visų varžybų žaidėjai. Jais  tapo – Ignas Gelažius (8b) – 22 taškai bei Saulius Tribulaitis (IIIa) – 48 taškai. Jiems įteiktos asmeninės atminimo dovanėlės – išskirtiniai stikliniai trofėjai.  Išskirtinis prizas – marškinėliai įteiktas Linui Puskepaniui (8a) už azartišką žaidimą krepšinio aikštelėje. Džiaugiamės aktyviu žaidimu ir sveikiname visus dalyvavusius, kurie nori judėti ir sportuoti!