„Be patyčių“

Kovo 12-29 dienomis gimnazijoje buvo organizuojamos ir vykdomos prevencinės veiklos skirtos sąmoningumo didinimo mėnesiui “Be patyčių”. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje “Mes  prieš patyčias”, kurią organizavo specialioji pedagogė J. Baltaragienė ir logopedė I. Butkuvienė. Mokiniai prisiminė, kas yra patyčios, kokios gali būti jų formos, kur pirmiausia reikia kreiptis pagalbos, patyrus patyčias mokykloje, kieme ar namuose. Žaidžiant Kahoot žaidimą, mokiniai tarpusavyje varžėsi, kas geriausiai žino apie patyčias ir kaip tinkamai reaguoti jas patyrus. Atliekant kūrybinį darbą “Draugystės bokštas”, prisijungė ir 5-8 klasių mokiniai. Kartu su socialine pedagoge V. Titiene 1-5 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje “Šypsaisi tu…šypsosi tau“. Mokiniai smagiai piešė savo emocijas/drugelius, diskutavo apie išeitis, padedančias pasijusti geriau, kas yra svarbu, norint būti geru draugu. Visi kartu peržiūrėjo ir aptarė filmukus: „Padėk sau. Kaip nusiraminti ir įveikti sunkumus“, „Mūsų emocijos“. Fizinio ugdymo mokytoja D. Venckuvienė 5-8, I-IV klasių mokiniams organizavo pozityvumo savaitę „Nustebink mane“, bei 5-8 klasių mokiniams -sporto dieną “Gyvenkime draugiškai“.

Savo organizuojamomis veiklomis skatinome draugiškus ir pagarba grįstus mokinių tarpusavio santykius.