„Gerų emocijų diena“

Rūpinantis vaikų emocine sveikata, vasario 22 d. 2a klasės mokiniams  organizuotas SVEIKATOS DIENOS renginys „Gerų emocijų diena“.  Mokiniai pakiliai nusiteikę rinkosi į gimnazijos sporto salę, tikėdamiesi smagiai praleisti laiką. Renginio pradžioje fizinio ugdymo mokytoja visiems linkėjo kasdien negailėti vieni kitiems šypsenų, patirti daug gerų emocijų, kuo daugiau bendrauti. Veiklų būta daug – smagi mankštelė su krepšinio kamuoliais, „atomai ir molekulės“, „Cha ….“, popieriaus plėšymas ir įrodymas, kokie mes esame skirtingi, nors sąlygos visiems tos pačios, „Užimk tuščią vietą“, linksmoji estafetė su laikraščiais. Patirtas tikras teigiamų emocijų pliūpsnis. Vaikams šią dieną tikrai buvo daug džiaugsmo ir įspūdžių. Juk kaip svarbu šypsotis ir džiaugtis vieni kitais!  Pabaigoje mokiniams už aktyvų dalyvavimą įteiktos spalvinimo knygelės.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė