SVEIKATA – BRANGIAUSIAS TURTAS

Vasario 25 d. 3a klasės mokiniai aktyviai dalyvavo SVEIKATOS DIENOS renginyje „Sveikata – brangiausias turtas“, dalyvaudami judriose estafetėse ir žaisdami įvairiausius žaidimus, susijusius su sveikata. Ieškojo daržovių ir vaisių porų, sprendė testą: tiesa ar melas?, stumdė kibirėlius ir klausėsi širdies dūžių, po to atkartojant savo širdies dūžius beldžiant į grindis. O kiek emocijų sukėlė balionų pūtimas. Eidami iš salės vaikai klausė: „ar kada vėl sportuosim?“.  Ir šis jų klausimas tik dar kartą įrodo tiesą, kad žaisdami ir aktyviai veikdami vaikai patiria daug teigiamų emocijų ir judėjimo džiaugsmą ir kad judri veikla vaikams visada įdomi ir patraukli. Už aktyvų dalyvavimą mokiniams įteikti Sveikuolio diplomai.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė