„AŠ JUDU, TU JUDI, MES VISI JUDAME“

„AŠ JUDU, TU JUDI, MES VISI JUDAME“ – tokiu šūkiu vasario 22 d. 1a klasės mokiniai buvo pakviesti į sporto salę, prisijungiant prie SVEIKATOS DIENOS renginio. Kasdieninį judėjimą papildė improvizuota netradicinė fizinio ugdymo pamoka. Renginio metu vaikai sportavo, susipažino su sveika gyvensena, imitavo įvairių profesijų žmonių veiklą – teko pabūti muzikantais, mušant  pėdomis „būgną“ ir skambinat pirštų galiukais „pianiną“, nešioti dokumentų dėklus tarp suspaustų kelių, imituojant sekretoriaus darbą, pabūti skalbėjais ir džiaustyti skalbinius. Įsikūnyta ir į medžiotojo vaidmenį, žaidžiant žaidimą „Uodegėlė“. Vaikai linksmai mankštinosi masinėje mankštoje su kamuoliais. Tikslas pasiektas – daug džiugių emocijų, aktyvaus judėjimo, netradicinių veiklų, kurios padeda formuoti sveiko gyvenimo vertybes bei nuostatas. Pabaigoje vyko padėkos raštų dalybos už aktyvų dalyvavimą, kuriais visi labai džiaugėsi.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė