„ISM FLOW“ ekonomikos ir finansinio raštingumo konkursas

Vasario 25 d. gimnazijoje organizuota finansinio raštingumo diena, kurioje  II-III klasių mokiniai dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto surengtame ekonomikos ir finansinio raštingumo žinių konkurse „ISM FLOW“. Konkursas, kurio metu kiekvienas mokinys turėjo galimybę įsivertinti savo žinias ekonomikos ir finansinio raštingumo srityje, atpažinti savo klaidas ir taip kryptingai dirbti siekiant užpildyti visas spragas. Finansinis raštingumas – labai praktiškas ir kiekvienam piliečiui itin reikalingas gebėjimas – mes kasdien susiduriame su mokėjimais, taupymu, sprendimais apie prekių ar paslaugų pirkimą. Kažkuriuo gyvenimo etapu svarstome apie būsto, transporto priemonės įsigijimą – visa tai yra finansiniai sprendimai, o geresnius juos priimsime turėdami geras finansinio raštingumo žinias. Daugiausiai taškų konkurse surinko Jokūbas, Justina, Titas ir Meda.

Ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė