Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „ŽYDINTIS MEDIS“

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija surengė respublikinį mokinių kūrybinių darbų konkursą „ŽYDINTIS MEDIS“, kurio tikslas- skatinti vaikus atskleisti savo pasaulėjautą, puoselėti gilesnius, netradicinius meninės raiškos būdus.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos: 10 apskričių, 52 savivaldybių, 209 bendrojo ugdymo mokyklų. Iš viso buvo atsiųsti 1507 darbai. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 2a ir 3a klasės mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse. Jie nurodyta tema nupiešė piešinėlius. Auros, Vincento, Manto, Jorio, Aurėjos, Augustės, Aurelijaus, Emilio, Modesto, Kotrynos darbeliai buvo išsiųsti konkurso organizatoriams. Visus geriausiai įvertintus mokinių  darbus pagal amžiaus grupes galima peržiūrėti progimnazijos svetainėje: https://paukstelis.lt/2021/04/12/respublikinis-kurybiniu-darbu-konkursas-zydintis-medis/. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos 2a klasės mokiniui Emiliui vertinimo komisija skyrė padėką už menines idėjas ir kūrybiškai atskleistą grožį.

Ilona Volungevičienė, Vaida Norvaišienė