Žaidžiu žodžiu

Ketvirtadienį (04-15) 5-6 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Žaidžiu žodžiu“, kuri skirta Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 160-osioms gimimo metinėms paminėti. Pirmos pamokos metu 6a klasės mokiniai parengė pasakojimus apie G. Petkevičaitės-Bitės vaikystę, gyvenimą, nuveiktus darbus. Taip pat visi kartu dalinosi mintimis apie jos padarytą įtaką Joniškėlio kraštui, jo žmonėms ir net mūsų gimnazijai.

Antros pamokos metu buvo puiki galimybė išbandyti savo jėgas ir pritaikyti įgytas žinias apie G. Petkevičaitę-Bitę. Kahoot platformoje surengtoje žaismingoje viktorinoje mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus. Labiausiai nustebinęs klausimas buvo apie G. Petkevičaitės-Bitės ūgį, pasirodo jis buvo tik 142 cm. Ar būtumėt atspėję?

Geriausiai viktorinoje pasisekė Jorintui 5b, Evaldui 6a ir Skaistei S 5b. Sveikinam nugalėtojus.

O jei ir jūs norėtumėte išbandyti savo žinias, galima atlikti Panevėžio G . Petkevičaitės-Bitės bibliotekos sukurtą testą https://www.pavb.lt/2021/03/visata-bite/ . Sėkmės

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja         Jurgita Vaišnienė