Senių besmegenių šėlsmas

Užklupus netikėtai žiemai ir paspaudus šaltukui buvo paskelbtas  konkursas ,,Senis besmegenis – sportininkas“.  Šio konkurso tikslas – pasidžiaugti žiema, užsiimti fiziniu aktyvumu ir linksmai praleisti laiką gryname ore, nulipdant sniego senį, pasitelkus savo fantaziją ir kūrybiškumą, o svarbiausia sąlyga – kad senis besmegenis atstovautų kurią nors sporto šaką. Vaikų  kūrybiškumui ribų nebuvo… Daugiausia nuostabos ir džiugių akimirkų  suteikė kieme stovintys dideli ir maži pastatyti Sniego seniai besmegeniai. Visi jie pasižymėjo sava nuotaika bei stiliumi: nuo kampuotojo sniego senio iki Baltgirio besmegenių komandos, kuri aptaria krepšinio žaidimo strategiją. Į šį konkursą įsitraukė visi  5-8, I-IV klasių mokiniai, pasitelkiant ir tėvelių pagalbą.

Kartais reikia tiek nedaug, kad sukurtume sau ir kitiems gerą nuotaiką. Nors sniegas jau ir tirpsta, bet Sniego senių šėlsmas kviečia visus džiaugtis kiekviena diena ir su sniegu ir su bala.

Pasidžiaukime mūsų mokinių kūrybiniais darbais.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė