Projektas „Sveikata visus metus“

Pradedame įgyvendinti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbiamą projektą „Sveikata visus metus“.  Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projekto trukmė – 2021 m. sausio-gruodžio mėnesiai. Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt  skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis. Komandos pagal pateiktą temą, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendina kūrybinius iššūkius. Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi darbai skelbiami tinklalapyje www.ssus.lt. Džiugu, kad pernai net 2 mūsų gimnazijos atlikti iššūkiai pateko tarp geriausiųjų respublikos darbų. Ir šiemet mūsų gimnazijos mokiniai, panorę dalyvauti šiame projekte, subūrė komandą, pasivadindami „Mes – jėga“.  Komandai teks įveikti ne vieną iššūkį ir užduotį. Kiekvieną mėnesį iki 10 d. bus skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Vasario mėnesio iššūkis – „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“.

Projekto koordinatorė – fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė