GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. GRUODŽIO 31 D. ĮSAKYMO NR. MV-250 „DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO PASVALIO R. JONIŠKĖLIO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS GIMNAZIJOJE, JONIŠKĖLIO IR NARTEIKIŲ SKYRIUOSE“ PAKEITIMAS

PASVALIO R. JONIŠKĖLIO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS GIMNAZIJOS

DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL PASVALIO R. JONIŠKĖLIO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS GIMNAZIJOS

DIREKTORIAUS 2020 M. GRUODŽIO 31 D. ĮSAKYMO NR. MV-250 „DĖL UGDYMO

PROCESO ORGANIZAVIMO PASVALIO R. JONIŠKĖLIO GABRIELĖS

PETKEVIČAITĖS-BITĖS GIMNAZIJOJE, JONIŠKĖLIO IR NARTEIKIŲ SKYRIUOSE“

PAKEITIMO

2021 m. sausio 29 d.   Nr. MV-24

Joniškėlis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ (su visais aktualiais pakeitimais), Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. sausio 27 d. nutarimu Nr. 49 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikoje paskelbimo“, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos nuostatų, patvirtintu Pasvalio rajono savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 27 d. sprendimu Nr. T1-194 (Pasvalio rajono savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 27 d. sprendimo Nr. T1-97 redakcija), 28.11. punktu, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos direktoriaus 2020 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. MV-201 „Dėl Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašu:

1. Keičiu Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 31 d. įsakymo Nr. MV-250 „Dėl ugdymo proceso organizavimo Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje, Joniškėlio ir Narteikių skyriuose“ 1, 2 ir 3 punktus ir išdėstau taip:

„1. Nurodau nuo 2021 m. sausio 4 dienos iki 2020 m. vasario 28 dienos Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje ir Narteikių skyriuje, vykdančiuose pradinį ugdymą, vykdyti tik mokinių (kurių tėvai pagal įstatymą darbo funkcijas (darbus) privalo atlikti darbo vietoje ir negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose) priežiūrą, o pradinį ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu.“

„2. Nurodau nuo 2021 m. sausio 6 dienos iki 2021 m. vasario 28 dienos, pagrindinį ir vidurinį ugdymą Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje vykdyti nuotoliniu būdu, o gimnazijoje organizuoti tik mokinių, kurie neturi sąlygų mokytis namuose arba dėl kitų objektyvių priežasčių reikalinga kita pagalba mokantis nuotoliniu būdu Vaiko gerovės komisijos sprendimu, priežiūrą.“

„3. Nurodau nuo 2021 m. sausio 4 dienos iki 2021 m. vasario 28 dienos neformalųjį ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu.“

1. Pavedu šio įsakymo kontrolę direktoriaus pavaduotojoms ugdymui Raimondai Vasiliauskienei, Vitalijai Kalpakovai, Narteikių skyriaus vedėjai Ingai Navickienei ir Joniškėlio skyriaus vedėjai Astai Stanislovaitienei.

Direktorius                                                                                                                                  Vytautas Jurėnas