Jėgos ir greičio sporto varžybos „Sportas – jėga“

Vykdant Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos programą, Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio rajono  savivaldybės  Visuomenės sveikatos biuru ir Pasvalio rajono savivaldybės  Švietimo ir sporto skyriumi, Pasvalio sporto mokykloje organizavo rajono mokyklų 9- 10 klasių jaunuolių jėgos ir ištvermės sportines varžybas „Sportas – jėga“. Šio konkurso tikslas – mažinti paauglių psichoaktyvių medžiagų vartojimą ir skatinti fizinį aktyvumą. Lapkričio  15 d. vykusiose varžybose dalyvavo šešios rajono komandos.  Komandos buvo sudarytos iš keturių moksleivių. Varžybų metu dalyviams reikėjo įveikti tris rungtis: statinė padėtis sulenktomis rankomis remiantis į žemę (lenta), atsilenkimai ir 10×10 „šaudyklinis“ bėgimas. Mūsų gimnazijos merginų komandai atstovavo Evelina Liepaitė, Greta Kisieliūtė, Dovilė Veršinskaitė ir Simona Krištopaitytė. Merginos užėmė garbingą I-ąją vietą rajone. Šaunuolės! Komandoms nugalėtojoms buvo įteikti diplomai, medaliai bei sportiniai prizai.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė