,,Pyragų diena“ gimnazijoje

Lapkričio 9 dieną, penktadienį,  gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi ,,Pyragų diena“. Kaip žinia, šiam renginiui mokiniai, mokytojai kepa įvairiausius skanėstus ir juos parduoda, o surinktus pinigus skiria akcijai ,,Gerumo angelas“, kuri mūsų gimnazijoje vyksta kasmet.

,,Prekystaliai“ mirgėjo įvairiausiais kepiniais: pyragais, keksiukais, tortais. O kokie kvapai sklido! Kad skoniai labiau išsiskirtų, buvo ir naminių sulčių. Skanumynai ant stalų ilgai neužsibuvo, nes buvo greitai išpirkti.

Visų – ir pirkėjų, ir pardavėjų – nuotaika buvo puiki, nes skambėjo muzika, visi gražiai bendravo tarpusavyje. Norėjosi dar ir daugiau saldumynų paragauti, bet prie kai kurių stalų buvo nusidriekusios eilutės. Džiugu, kad nusipirkti pyragų atėjo ir mokinių tėveliai, močiutės, buvo atvykęs ir Joniškėlio apylinkių seniūnas Donatas Dilys bei seniūnijos darbuotojos.

Skaniai pasivaišinę, maloniai pabendravę, visi laimingi ir sotūs grįžome į pamokas.

Žurnalistų būrelio nariai: Meda M., Dovydas G., Brigita S., Eurika R., Meda J. Jokūbas J. – 7b klasės mokiniai.