EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI SKIRTAS REGINYS – „EUROPOS KALBŲ DIENA SU KARAOKE DAINA!“

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šia proga, penktadienį (rugsėjo 21d.), gimnazijoje vyko renginys „Europos kalbų diena su karaoke daina!“. Vakaro metu  mokiniai rinkosi į aktų salę  ir kiekviena klasė nuo 7 iki IV dainavo  užsienio kalbomis karoke dainas. Kuo daugiau džiaugsmo suteiks kalbos mokymasis, tuo labiau mokinys norės tai daryti. Mokymasis džiaugsmingai  dainuojant yra vienas iš efektyviausių būdų mokytis kalbų, nes taip sukuriamos teigiamos emocijos, skatinančios mokymąsi. Džiugu, kad gimnazijoje yra didelis būrys  mokinių, kuriems patinka mokytis kalbų dainuojant. Po karaoke dainų vakaro mokiniai šoko užsienietiškos muzikos ritmu. Daugiakalbis renginys atskleidė pagrindinį  Europos kalbų dienos tikslą – kalbų mokymasis praturtina gyvenimą ir suteikia džiaugsmo bei naujų idėjų.  Šia proga vyko integruotos pamokos,projektiniai darbai.  Per dailės pamoką mokiniai gamino dekoracijas , kuriomis papuošė gimnazijos langus. Taip pat buvo atnaujintas užsienio kalbų stendas, suteikiantis informaciją, kaip panaudoti šiuolaikines technologijas užsienio kalbų mokymuisi. Renginį organizavo užsienio kalbų mokytojos, padedamos mokinių.

Mokykimės kalbų! Viena užsienio kalba – gerai, dvi – dar geriau!

Užsienio kalbų metodinio būrelio pirmininkė

Elida Cibulskienė