Netradicinė kūno kultūros pamoka Šiauliuose

Sveikas žmogus – laimingas žmogus. Vienas iš sveikos gyvensenos pagrindų – judėjimas, aktyvus laisvalaikis. Rugsėjo 26 dieną 7a klasės mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojos Danguolės Venckuvienės dalyvavo netradicinėje kūno kultūros pamokoje, kuri vyko Šiaulių Apollo boulinge. Mokiniai išklausę instruktažą, pasidalino į 4 komandas. Dauguma su šiuo sportiniu žaidimu susipažino pirmą kartą, todėl reikėjo truputį pastangų ir kantrybės mokantis. Tačiau viso žaidimo metu   įspūdžių, emocijų ir pergalės šūksnių buvo su kaupu. Geros emocijos trykšte tryško. Žaidėjų tarpe buvo ir ryškių čempionų! Geriausiai žaisti sekėsi Kamilei. Teigiama, kad pamokos netradicinėje aplinkoje plečia vaikų akiratį, stiprina motyvaciją mokytis, stiprina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Mokinių pageidavimu tokios pamokos bus organizuojamos ir ateityje.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė