Mamų ir vaikų kvadrato varžybos

Fizinis aktyvumas – ypač svarbus sveikos gyvensenos komponentas, kurį turime suformuoti jau vaikystėje. Todėl fizinio aktyvumo skatinimas turi būti vykdomas nuolatos ir šeimoje, ir mokykloje. Vienas iš Europos judėjimo savaitės renginių – kvadrato varžybos su mamytėmis. Šio renginio tikslas buvo skatinti laisvalaikio leidimą kartu, siekiant aktyviau įtraukti tėvus į gimnazijos gyvenimą. Salėje emocijos liejosi per kraštus, aidėjo juokas, garsūs šūksniai, palaikymas. Juk taip norėjosi įrodyti, kad esi pats greičiausias, pats stipriausias, pats vikriausias, atkakliausias, taikliausias  ir, žinoma, drąsiausias!  Žaidžiant kvadratą nenusileido nei mamos, nei vaikai. Po atkaklios dvikovos buvo paskelbtos lygiosios.  Visai nesvarbu, kam sekėsi geriau, o kas atsiliko. Manau, kad laimėjo visi, kurie tą dieną atėjo į sporto salę ir paminėjo Europos judėjimo savaitę. Ačiū mamytėms – Darijai Maslenikovienei, Audronei Dvelienei, Jūratei Moisejevai, Vaivai Vaičiulienei, Ingai Pupkuvienei, kad poilsio dieną praleido prasmingai, sveikai ir savo pavyzdžiu parodė vaikams, koks turėtų būti šeimos laisvalaikis. Džiugu, kad tėvai aktyviai dalyvavo renginyje, iš kurio visi išėjo su gera nuotaika ir simbolinėmis dovanėlėmis.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė