Akcija ,,Darom 2016”

Jau ne pirmus metus mūsų gimnazijos bendruomenė prisideda prie miestelio tvarkymo. Pirštinėmis, šiukšlių maišais ir grėbliais apsiginklavę mokiniai ir mokytojai, pasklido po visą miestelį. Tvarkė Mažupės pakrantes, Karpių dvaro parką, miestelio sodą. Nors kiekvienais metais tvarkymosi akcijos tampa vis populiaresnės ir daug kalbama apie taršą, jos žalą, tačiau vis dar atsiranda žmonių, kuriems vilkti šiukšles į krūmus patinka labiau nei jas paprasčiausiai nunešti į konteinerius. Tokių „privačių“ šiukšlynų rado ir mokiniai. Teko gerokai paplušėti, kol viskas atsidūrė šiukšlių maišuose.

Ne Joniškėlyje gyvenantys mokiniai ir mokytojai tvarkėsi ir Narteikiuose, Švobiškyje, Meškalaukyje, Norgėluose.

Džiugu, kad pavasaris ateis į pasiruošusį ir susitvarkiusį mūsų visų Joniškėlį.

Rugilė Baltaragytė Ia