“Abėcėlės” šventė

Balandžio 28 diena pirmokėliams buvo ypatinga, nes vyko ,,Abėcėlės“ šventė. Tai šventė, kurioje  buvo daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio ir  noro parodyti savo gebėjimus. Juk abėcėlė – tai pradžių pradžia, vedanti į mokslo ir žinių šalį.  Pirmokai per šiuos mokslo metus pasiekė daugiausia: susidraugavo su raidėmis , išmoko skaityti, rašyti. Tėveliai, mokyklos draugai bei mokytojos įsitikino patys: vaikai deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo, grojo, vaidino pasaką. Buvo smagu pamatyti, kaip mokslo metų pradžioje buvę nedrąsūs pirmokėliai, tėvelių vedami už rankyčių, tapo savarankiškesni, daug sužinoję bei išmokę.  Šventės pabaigoje mokinukai neužmiršo pasveikinti savo mamyčių su artėjančia Motinos diena.

Mokytoja Ilona Volungevičienė