Šventė „Posmai Lietuvai“

Nuskambėjus pradinukų choro atliekamai dainai „Tai gražiai“ renginio vedėjai Egidija ir Astijus pasveikino visus susirinkusiuosius ir pakvietė pasiklausyti posmų, skirtų Lietuvai.
Renginį pradėjo mažiausieji mūsų gimnazijos mokiniai – pirmokai. Jie padeklamavo eilėraščius „Tėvynė“ ir „Skambioji kalba“. Antrokai Lukrecija, Smiltė, Jovilė, Ausma ir Domas Lietuvai skyrė eilėraščius „Lietuva“, „Tėvynė“, „Tėviškėle tu graži „ ,Apie gimtinę“, „Gimtinės spalvos“. Kompoziciją „Mano Vytis ir trispalvė“ atliko 2b klasės mokiniai Meida, Danas ir Audra, o Laura deklamavo eilėraštį „Tai gražiai“. Vėliau į sceną užlipo trečiokai. Klausėmės jų deklamuojamo eilėraščio „Tai mano Lietuva“. Posmus Lietuvai skyrė ir ketvirtokai Deimantas, Emilis, Kasparas, Aiva. Šventę baigėme kartu dainuodami dainą „Žemėj Lietuvos“.
Direktoriaus pavaduotoja R. Vasiliauskienė apdovanojo šventės dalyvius padėkos raštais, o direktorius įteikė diplomus ir dovanėles už dalyvavimą konkurse „Olympis“.
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vaida Norvaišienė