Knygų Kalėdos

plakatas_pe

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija
KVIEČIA
Dalyvauti tradicinėje Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir mokyklos bibliotekai padovanoti naujų, vaikams bei jaunimui skirtų knygų!
„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!“, – kviečia Prezidentė.
Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info
Naujų knygų savo mokyklai dovanų galite nupirkti iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipdukuKnygu_Kaledos_2015_logo ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.