Žemės dienos renginys

Kovo 20-ąją, jau nuo 1971 metų, yra minima Žemės diena. Šia proga Lietuvoje yra organizuojami įvairūs renginiai, išvykos į parkus, aplinkos bei miškų tvarkymas, įvairios kūrybinės akcijos. Visa tai žmonėms primena, kad Žemė – mūsų planeta ir jai reikia mūsų pagalbos. Tai paskatina žmones susimąstyti apie savo elgesį –  ar jie degina žolę, mėto šiukšles, laužo medžius, ar saugo Žemę – nešiukšlina, neteršia ir sudrausmina taip darančius.
Žemės dienos minėjimas įvyko ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijoje. Ta proga mokinukai visą savaitę stebėjo skaidres, kurių metu daugiau sužinojo apie mūsų planetą, apie dalykus, dėl kurių privalome susirūpinti, piešė piešinukus Žemei, mokėsi dainelę. Kovo 20-ąją dieną, Žemės dienai skirtame renginyje, mokiniai stebėjo inscenizaciją „Gelbėk mišką“. Jos metu buvo vaizdžiai pasakojama apie kai kuriuos mūsų poelgius, kuriais mes, gal net patys nejausdami, kenkiame Žemei. Inscenizaciją suvaidino Dramos būrelio nariai. Renginio metu mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, stebėjo skaidres. Gražiausių piešinių autoriai buvo apdovanojami. Pabaigoje pasveikinome Žemę dainele.
Daiva Norvaišienė