Sportui – TAIP, patyčioms – NE

Kovo 24-28 dienomis vyko „Vaikų linijos“ organizuojama „Savaitė BE PATYČIŲ“. Joje aktyviai dalyvavo ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos bendruomenė.

Vaiko gerovės komisija gimnazijoje kiekvieną tos savaitės dieną organizavo įvairius renginius 1-8, I-IV klasių mokiniams. Nepalikta nuošaly ir sportinė veikla. Visą pirmadienio dieną, per kūno kultūros pamokas vyko sportinės varžybos ,,Sportui – TAIP, patyčioms – NE“. Jų metu įvairių klasių mokiniai dalyvavo įvairiose sporto estafetėse – žaidimuose, žaidė tinklinį. Džiugu, kad „Savaitė BE PATYČIŲ“ skatina vaikus bendrauti draugiškai ir rodyti pagarbą vieni kitiems.

Pamokų pabaigoje buvo akcentuota varžybų tema. Jos baigėsi visiems kartu, draugiškai ir garsiai sušukus ,,Sportui – TAIP, patyčioms – NE“.

Visi pastebėjomkad ir mes, mokytojai, ir vaikai galime padaryti dieną nuostabią, tik kiekvienas savaip – po mažą žingsnelį prisidėdami prie gerumo.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė

2014-03-28 481