DALYVAVIMAS RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE

Balandžio 24 d. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos Joniškėlio skyriaus logopedė A. Baršauskienė ir Narteikių skyriaus logopedė I. Butkuvienė  dalyvavo respublikinėje specialiųjų pedagogų ir logogpedų konferencijoje „Mokytis-kurti-(ne)klysti-džiaugtis 2“. Konferencijos metu pristatė ir papasakojo apie savo vykdomą projektą „Žaidžiame ir mokomės visi kartu“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas įvairių gebėjimų vaikams kartu žaisti ir mokytis: skatinant kalbos raidą, tobulinant kalbinius įgūdžius, lavinant smulkiąją motoriką, įtvirtinant išmoktus garsus, plečiant žodyną, ugdant pažintines funkcijas. Logopedės kartą per mėnesį veda bendrą grupinę veiklą visai darželio grupei iš anksto suplanuota tema, taiko tikslingus logopedinių pratybų elementus. Grupės auklėtojos stebi veiklą ir pagal galimybes savo veiklose įtvirtina, pakartoja tai, ką vaikai kartu mokėsi. Taip užtikrinamas darbo tęstinumas, efektyvesnė pagalba visiems vaikams.