„Gyvenkime draugiškai“

Kovo 22 d. 5-7 klasių mokiniams organizuotas  sąmoningumo didinimo BE patyčių sporto renginys „Gyvenkime draugiškai“. Šis renginys padėjo mokiniams įgyti naujų žinių apie tai, kaip atpažinti patyčias, suprasti, koks elgesys yra žeminantis, skaudinantis kitą asmenį, kaip elgtis, kad mokykloje būtų saugu ir smagu. Žaidžiant emocinius – imitacinius žaidimus: „Kūno dalys ir prizas“, „Vaski vaski“, „Pelių spąstai“, „Kamuolys per kliūtis ir į dangų“, „Plaustu per Atlantą“ mokiniai stiprino komandinę dvasią ir siekė pergalių vieningai ir draugiškai. Sporto salėje skambėjo drąsinantys šūksniai, virė aistros ir liejosi emocijos. Tikimės, kad šio renginio veiklos padės mokiniams ugdytis pozityvius bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, išmokys tinkamai reaguoti į patyčias ir priekabiavimą, skatins pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius. Taigi, GYVENKIME DRAUGIŠKAI!

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė