Spektaklis ,,(Ne)išmoktos mano mamos pamokos“

Balandžio mėnuo mūsų gimnazijoje dažnai būna skirtas Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimimo metinėms paminėti. Šiemet šia proga pasikvietėme mūsų kraštietę Astą Simonaitę, kuri Gimnazijos bendruomenei pristatė spektaklį ,,(Ne)išmoktos mano mamos pamokos“. Šis Pasvalio jaunimo teatro ,,Drãma“ spektaklis pasakoja mums apie tikrąsias gyvenimo pamokas, išmoktas mokykloje, patirtis ir išgyvenimus, kurie keičia mūsų likimus, kuria vertybines gyvenimo nuostatas.

Asta Simonaitė taip pat atvežė dovanų savo knygą ,,Pasvalio krašto teatro kūrėjai“. Šioje knygoje daug dėmesio skirta ir Joniškėliui. Autorė neslėpė džiaugsmo, kad šiam kraštui teatras niekada nebuvo svetimas ir daug kūrėjų yra kilę būtent iš čia.