Paroda-akcija “Myliu Lietuvą!”

Lietuvos gimtadienis – tai diena, kai per įvairias veiklas galime vaikams paaiškinti, kas yra meilė Tėvynei, tautiškumas. Įprasminant dvi valstybines šventes, Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Joniškėlio ir Narteikių skyriaus logopedės organizavo rajoninę parodą-akciją „Myliu Lietuvą!”. Parodos dalyviai – Joniškėlio, Narteikių skyrių bei Vaškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai. Šia akcija siekta vaikus supažindinti su valstybinėmis šventėmis, ugdyti tautiškumo ir pilietiškumo jausmą, įtvirtinti vėliavos spalvų pavadinimus ir jų išsidėstymą. Vaikų nuspalvinti darbeliai keliavo iš vienos ugdymo įstaigos į kitą, kur jie buvo eksponuojami įvairiose erdvėse, įvertinti bendraamžių.

Džiaugiamės gražiais piešiniais ir dėkojame visiems dalyviams!

Baršauskienė, I. Butkuvienė