Aštuntokai atskleidžia mokslo paslaptis

Kovo 7 d. 8a klasės mokiniai vyko į Panevėžio regioninį STEAM centrą ir dalyvavo dvejose edukacinėse veiklose. Viena grupė vykdė tyrimą tema ,,Kristalų mikropasaulis” chemijos -biologijos laboratorijoje: ieškojo druskų kristalų begonijos lapkotyje, gamino valgomosios druskos, gipso  bei kalcio oksalato kristalus. Nuostabiuosius darinius fiksavo mobiliaisiais įrenginiais. Skaičiavo, kiek natrio ir chlorido atomų sudaro druskos kristalą. Kita grupė fizikos ir inžinerijos laboratorijoje atliko darbą ,,Vaivorykštė delne: šviesos spalvų sandaros analizė ir praktinis taikymas“. Eksperimentuodami ir tyrinėdami mokiniai ne tik gilino mokykloje įgytas žinias, bet ir mokėsi naudingų gyvenimiškų patirčių.

Mokytis gamtos mokslų tyrinėjant yra labai įdomu, teigė išvykos dalyviai po STEAM užsiėmimo.

Chemijos mokytoja J. Snicorienė ir fizikos mokytoja A. Valančiutė