Nuotolinė vaizdo pamoka MOKONOMIKA

Kovo 9 d.  5-8, I-III klasių mokiniai kartu su dalykų mokytojais dalyvavo „Swedbank“ didžiausioje nuotolinėje vaizdo pamokoje MOKONOMIKA. Pamoka buvo transliuojama tiesiogiai daugiau nei 3 valandas ne tik Lietuvos, bet ir po pasaulį išsibarsčiusioms lietuviškų mokyklų moksleiviams. Visai kaip mokykloje pamokos prasidėjo ir baigėsi skambučiu, o tarp jų vyko pertraukos, kurioms organizatoriai buvo paruošę smagių pažinčių, pokalbių bei mankštų ne tik kūnui, bet ir protui. Mokymasis už gimnazijos „sienų“ lygiai taip pat reikšmingas, kaip mokymasis gimnazijoje, nes įvairiapusiškas lavinimasis padeda tobulėti tiek kaip asmenybei, tiek kaip mokiniui. Labai džiaugiamės galėdami būti Lietuvos didžiausios nuotolinės pamokos dalyviais.

Ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė