“ŠOKU LIETUVAI”

Mūsų gimnazijos mokiniai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną,  Vasario 16-ąją minėjo vasario 10 dienos respublikiniame vaikų ir jaunimo šokių festivalyje „Šoku Lietuvai“.  Renginyje dalyvavo šokėjai iš Pasvalio Svalios progimnazijos, Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro vardo gimnazijos ir Paįstrio kultūros centro, Biržų kultūros centro Parovėjos skyriaus, Pasvalio rajono kultūros centro Mikoliškio skyriaus, mūsų gimnazijos ir Narteikių skyriaus jaunieji šokėjai.

Pilnutėlės aktų salės scenoje nuplazdeno net 22 įvairaus stiliaus šokiai, vieni kitus keitė net 154 skirtingo amžiaus šokėjai, skambėjo gimnazijos gitaristų atliekami kūriniai. Šventės dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Begalinį ačiū sakome visiems šokėjams, jų vadovams, gimnazijos gitaristams.

Už vaišes šventės dalyviams ir vadovams ačiū sakome rėmėjams: Joniškėlio seniūnijai ir seniūnui Donatui Diliui, „Sigutės koldūninė“ vadovei Sigitai Kvedarauskienei. Už gėles ir dekoracijas dėkojame gėlių salonui „Simonos gėlės“ ir UAB Žiedlapių lietus“.

5a klasės mokinė Austėja Bžėskytė

Respublikinio vaikų ir jaunimo šokių festivalio akimirkos.