Antrokų pažintinė išvyka

Gimnazijos 2a klasės mokiniai lapkričio 15 d. lankėsi Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje. Išvykos tikslas – susipažinti su biblioteka ir jose esančiomis edukacinėmis erdvėmis, išbandyti įvairias veiklas. Bibliotekos darbuotojos antrokus susipažino su knygelėmis vaikams. Kūrybos ir edukacijų erdvėje (vyko Martin Glaz Serup ir Malin Kivela paveikslėlių knygos „Jei sutiktum lokį“ ištraukos garsinis skaitymas. Bibliotekos darbuotoja vaikams padėjo skaityti. Susipažinę su edukacinėmis erdvėmis išbandė įvairias veiklas.

Antrokai aplankė ir Pasvalio priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mokinius sutiko visi pamainos darbuotojai. Ugniagesys gelbėtojas mokinius supažindino su automobiliais ir įranga. Mokiniai galėjo įlipti į automobilius, išbandyti kvėpavimo įrangą, apžiūrėjo mokymosi, poilsio kambarius. Išbandė ugniagesių treniruoklius.

Pradinio ugdymo mokytoja Roma Kanapeckienė