Išvyka į Anykščius

Kelionė po Anykščių kraštą buvo įsimintina, turininga ir džiugi ! Ją norėtųsi tik pakartoti… Rugsėjo 28 d.  5b klasės mokiniai lankėsi Labirintų parke Anykščiuose, dalyvaudami edukacinėje programoje „Paslaptingas labirintų pasaulis“. Išklausę teorinę dalį edukacijos dalyviai buvo suskirstyti komandomis, tuomet, gavę po Labirintų parko žemėlapį pasinėrė į klaidžią kelionę, kurios metu turėjo atlikti užduotis ir įveikti penkis labirintus.  Komandoms, įveikusioms visus parke esančius labirintus buvo įteikti pažymėjimai.  Po rungtynių vaikai išbandė įvairias parko pramogas – vasaros lauko čiuožyklą, leidosi padangomis nuo skirtingų trasų, aplankytas Pelėdos namas, milžino stalas, kreivų veidrodžių kambarys, taiklumas išbandytas šaudykloje, o kiek emocijų veidrodžių, kanapių, juostelių labirintuose. O koks nuostabus „Žaliųjų skulptūrų“ parkas. Toliau keliavome į Tokį Kitokį miestelį, kur apsilankėme apverstame, pasvirusiame ir net 360 laipsnių besisukančiame name. Tai buvo nuostabus nuotykis, kurio metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų. Ekskursiją baigėme apsilankymu garsiajame Medžių  Lajų take, kuris prasideda netoli Puntuko akmens, todėl teko užlipti ant kalvos. Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kyla iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vinguriuoja 300 metrų ir veda į bokštą, kurio apžvalgos aikštelė iškyla į 34 metrų aukštį. Čia apžvelgėme didžiojo lietuvių poeto Antano Baranausko apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėjome Šventosios upės vingiais, pasivaikščiojome tarp medžių lajų. Nuo emocijų ir džiaugsmingų krykštavimų aidėjo visi Anykščių šilai…Įspūdžių kupini grįžome namo. Nuostabios gamtos paveikslas dar ilgai neišdils mūsų atmintyje.

5b klasės vadovė Danguolė Venckuvienė