Žemės meno renginyje

Gegužės 12 d. mūsų gimnazijos komanda dalyvavo respublikiniame renginyje-konkurse ,,Žemės meno diena 2022”. Renginys vyko Joniškėlio Karpių dvaro parke. Renginį puikiai suorganizavo VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio skyrius. Dalyviai atvyko iš aplinkinių rajonų. Konkurse dalyvavo jau patirtį turintys floristai iš profesinių mokyklų bei iš kultūros namų. Mūsų gimnazijai atstovavo IIb klasės komandą. Mūsų mokiniai naudodami įvairius pakrantės akmenėlius bei smėlį sukūrė prie Mažupės kūrinį ,,Mažoji bangelė”. Šis žemės meno kūrinys skyrėsi nuo kitų renginio komandų darbų, kurie be išimties buvo kuriami iš įvairių parko bei atsivežtų šakų.  ,,Mažoji bangelė” konkurse  buvo įvertinta II vieta. Ir, kaip komentavo komisija, tai jautrus, trapus, jaudinantis žemės meno kūrinys.