Virtuali paroda-konkursas „Čia mano Lietuva“

Minint Lietuvos Nepriklausomybės ir Valstybės atkūrimo dienas, Alytaus Likiškėlių progimnaziją rengia tarptautinę virtualią pradinių klasių mokinių dailės darbų parodą- konkursą    ,,Čia mano Lietuva“. Jos tikslas- skatinti mokinius daugiau pasidomėti savo šalies istorija, iškiliomis Lietuvos asmenybėmis, vietovėmis, kultūra, papročiais bei tradicijomis, siekiant išsaugoti patriotiškumą, pasididžiavimą Lietuva.

Konkurse buvo kviečiami dalyvauti  Lietuvos mokyklų, Lenkijos respublikos Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinės mokyklos, lituanistinės mokyklos-darželio ,,Obelėlė‘‘ ir kitų lietuvybę puoselėjančių organizacijų pradinių klasių mokiniai.

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 2a ir 3a klasės mokiniai taip pat dalyvauja šiame konkurse. Jie nurodyta tema piešė piešinius ir Emos, Lukos, Augustės, Godos, Auros, Danielės, Evelinos, Justinos, Patricijos, Jorio, Manto darbeliai pasiekė konkurso organizatorius.

Mokytojos Ilona Volungevičienė ir Vaida Norvaišienė