2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį”

Paskutinę sausio mėn. savaitę nuotoliniu būdu buvo organizuotas 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas. Mokiniai iš mokytojų pateiktų tekstų pasirinko po vieną ir stengėsi kuo dailiau be klaidų jį nurašyti. Peržiūrėjusios visus darbus mokytojos atrinko pačius geriausius, atitikusius konkurso sąlygas.

Dailyraščio konkurso nugalėtojais tapo 4 antros klasės mokiniai: Aurelijus Brazauskas, Goda Janušonytė, Austėja Rutkauskaitė, Augustė Visockytė.

Dailyraščio konkurso nugalėtojais tapo 3 trečiokai: Justina Dvelytė, Patricija Raščiūtė, Joris Totoris.

Ketvirtokai šį kartą buvo neatidūs, padarė klaidų, tad nė vieno mokinio darbas neatitiko konkurso sąlygų. Laureatai bus apdovanoti padėkos raštais, kai grįš į mokyklą.

Vaida Norvaišienė