LTeam žiemos festivalis 2021

„LTeam žiemos festivalis“ šiemet nebuvo atšauktas, tačiau dėl visuotinio karantino nuspręsta pakeisti jo formatą – tradiciniu jau tapęs renginys vyko virtualiai. „Susikurkime sporto šventę patys“ – ragino festivalį organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas. Tad 5-6 klasių mokiniai aktyviai prisijungė prie šio festivalio ir tapo LTeam žiemos festivalio dalimi, atlikdami nesudėtingą ir linksmą mankštą su talismanais – Ąžuolu, Foxe, Vėžiuku, Dragu, Sniegiu, SKAy, Tsmokiu ir Voliku, o labiausiai patikusius LTeam žiemos festivalio talismanus mokiniai nupiešė. Džiugu, kad atsirado ir tokių mokinių, kurie treniruotės metu nusifotografavo ir į kadrą integravo žodį „LTeam“, o tai suteikė galimybę jiems laimėti ir prizų iš LTeam atributikos – kaklaskarę arba šiltas ausines.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė