Dailyraščio konkursas „Mano gimtinė – Lietuva“

Vasario – kovo mėnesiais vyko rajoninis dailyraščio konkursas „Mano gimtinė – Lietuva“. Šis konkursas buvo  skirtas pagerbti lietuvių kalbą, skatinant mokinius taisyklingai, aiškiai ir estetiškai rašyti posmus ir tekstus, skirtus gimtinei. Konkurse dalyvavo mokinių darbeliai iš dvylikos ugdymo įstaigų. Mokinių darbais grožėjosi ir juos vertino sudaryta komisija. Dailyraščio konkurse dalyvavo penki mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai: Austėja Rutkauskaitė (1a), Goda Janušonytė (1a), Gabija Kurpytė (3a), Domantas Dilys (4a) ir Skaistė Čepaitytė (4b). Susumavus komisijos taškus, buvo paskelbti nugalėtojai. Trys mūsų gimnazijos mokiniai užėmė prizines vienas.  Diplomai, padėkos raštai ir specialūs prizai mokiniams bus įteikti po karantino.

• Goda Janušonytė (1a) – I vieta
  • Austėja Rutkauskaitė (1a) – II vieta