Jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“

Sausio mėnesį gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“. Smagu buvo klausytis Žemynos Stanislovaitytės ir Viktorijos Pranskūnaitės išraiškingai skaitomos prozos. Pirmokė Nerilė Statulevičiūtė, antrokai Enrika Janušonytė, Evelina Vainauskaitė, Justina Dvelytė ir Joris Totoris bei ketvirtokės Liepa Martišiūtė ir Skaistė Salickaitė deklamavo eilėraščius. Visiems literatams mokytoja Ilona Volungevičienė dėkojo už drąsą ir įteikė padėkos raštus. Komisija aptarusi rezultatus į rajoninį etapą nutarė siųsti pirmokę Nerilę (deklamuos A. Matučio eilėraštį „Gandro meškerėlė“), antrokę Justiną Dvelytę (deklamuos V. Giedros eilėraštį „Mano Rainis“), trečiokę Viktoriją Pranskūnaitę (pasakos ištrauką iš J. Avyžiaus kūrino „Melagio pasakėlės“) bei ketvirtokę Žemyną Stanislovaitytę (tarmiškai skaitys V. Stanislovaičio sukurtą pasakojimą Mana miestels).
Pradinių klasių mokytoja Vaida Norvaišienė