TARPMOKYKLINĖS KREPŠINIO VARŽYBOS

Spalio 24 d. gimnazijoje vyko tarpmokyklinės krepšinio varžybos. Tai viena iš gimnazijoje  įgyvendinamų projekto „Išjudink kitus“ veiklų. Varžybose dalyvavo mokinių komandos iš Pumpėnų gimnazijos  ir mūsų gimnazijos 8-I bei II-III klasių vaikinų komandos. Po įtemptų rungtynių  pergalę iškovojo mūsų gimnazijos vaikinų komandos. Jai atstovavo:  Ugnius Špokavičius ( IIa), Redas Šimoliūnas (III), Faustas Kazlauskas (IIa), Justas Tarasovas (Ia), Grantas Avižienis (III), Armandas Čepokas (8a), Ignas Šlėkta (Ia), Matas Masilionis (Ib), Gedvydas Gausmanas (Ib), Vytis Vieržbickas (Ia), Mantas Obakevičius (Ia). Nugalėtojams įteikti diplomai ir medaliai. Varžovams – atminimo dovanėlės. Rungtynių gale išaiškėjo ir rezultatyviausi varžybų žaidėjai. Jais tapo – Grantas Avižienis (pelnęs 18 taškų), Ugnius Špokavičius (12 taškų), jaunesniųjų grupėje – Armandas Čepokas (7 taškai). Jiems įteiktos asmeninės atminimo dovanėlės. Džiaugiamės aktyviu žaidimu ir išjudintais vyresniais draugais!

Fizinio ugdymo mokytoja – projekto koordinatorė Danguolė Venckuvienė