Gimnazijoje paminėta Europos mokyklų sporto diena

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 2 ir 6 klasių mokiniai rugsėjo 27 dieną prisijungė prie projekto „ESSD 2018“, skirto Europos mokyklų sporto dienai paminėti, ir aktyviai jame dalyvavo.  Europos mokyklų Sporto diena  yra diena, skirta visiems: ne tik smagiai kartu žaisti, bet ir skatinti fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą. Tai šventė, kuri suteikia mokykloms galimybę sukurti fizinio ugdymo  ir sporto mokyklose profilį, pasiūlyti įdomų ir  malonumą teikiantį  fizinį aktyvumą jaunimui, skatinti judėjimą ir sveiką gyvenseną, įtraukti ir plėtoti socialinę kompetenciją  tarp moksleivių. Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė ir pradinių klasių mokytoja Vaida Norvaišienė suorganizavo mokiniams įvairias sportines, komandines rungtis ir pabrėžė, kad sportuoti reikia ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl taisyklingos laikysenos. Geriausias projekto įvertinimas – vaikų džiaugsmas ir gera nuotaika,  galimybė pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą. Teigiamos emocijos liejosi per kraštus.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė