„Su gimtadieniu, Lietuva!“

dav

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ąsias metines,  Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyba organizavo Pasvalio rajono mokinių kūrybinių darbų parodą „Su gimtadieniu, Lietuva!“. Šiai parodai savo darbelius pristatė keletas mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių. Vieni mokinukai, padedami logopedės, darbelius kūrė logopedinių pratybų metu ir po pamokų. Kiti vaikučiai darbelius, skirtus Lietuvai, gamino namuose su tėveliais. Šią parodą organizavo Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Živilė Vaidžiūnienė. Iš įvairių įstaigų parodai pristatyti darbeliai eksponuojami Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyboje nuo 2019-02-15 iki 2019-03-12. Kviečiame apsilankyti!

Logopedė Irena Butkuvienė

dav