Atvirukų paroda „Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas sveikina miestą“

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka visus 6-11 metų vaikus kvietė kurti atvirukus gruodį švenčiamam  istoriniam Pasvalio 521 metų gimtadieniui. Pirmos klasės mokiniai Mantas ir Patricija bei ketvirtokai Gabrielė, Saulė, Austėja, Tina,  Auksė, Eglė, Skalmantas, Dominykas, Džiugas sukūrė spalvotus sveikinimus miestui.

Gruodžio 6 d. – istorinę Pasvalio miesto įkūrimo dieną, buvo atidaryta vaikų sukurtų atvirukų paroda „Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas sveikina miestą“. Mūsų gimnazijos ketvirtokai dalyvavo šioje šventėje ir buvo apdovanoti saldžia dovanėle už puikiai atskleistą temą.  Jie apžiūrėjo parodą, kuri įsikūrusi bibliotekos 3 aukšte,  klausėsi Andrejaus Ryčkovo knygos vaikams „Žygimantas Augustas ir valdovo sostas“ pristatymo bei mokinių koncerto.

Sveikiname jaunuosius dailininkus!

Mokytoja Ilona Volungevičienė