Išrinkta gimnazijos prezidentė

Šiais metais gimnazijos mokinių prezidento pareigas panoro užimti trys gimnazistai: Gabrielė Šimoliūnaitė, Meda Mosteikaitė ir Faustas Vaičiulis. Mokyklos prezidento rinkimai vyko 2018-11-15 aktų salėje, balsuoti buvo kviečiami visi Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos mokiniai. Rinkimus ruošė ir stebėjo gimnazijos mokinių taryba. Rinkimuose dalyvavo 193 mokiniai. Po ilgos ir labai įtemptos, apylygės kovos suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos parlamento atstove ir gimnazijos prezidente išrinkta  III b klasės mokinė Gabrielė Šimoliūnaitė, kuri surinko 93 balsus. Meda Mosteikaitė surinko 49 balus, o Faustas Vaičiulis  38 balus, 13 balsavimo biuletenių buvo sugadinta.

Sveikiname Gabrielę ir linkime sėkmės šiose pareigose!

Kristina Sakalytė