Matematikos olimpiados nugalėtojai

Balandžio 12d. Krekenavoje vyko 24-oji Panevėžio krašto matematikos olimpiada. Susirinko  mokiniai iš Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Pakruojo rajonų. Olimpiada – tai savotiška šventė, kuomet galima susitikti su bendraminčiais, pasitikrinti savo žinias, plėsti akiratį. Tai proga pasidžiaugti pasiektais rezultatais, o galbūt – suprasti kiek dar daug matematikos pasaulyje yra nežinomųjų. Ši olimpiada išskirtinė tuo, kad joje yra labai daug apdovanojimų. Mokiniai yra apdovanojami ne tik pagal klases. Olimpiados išskirtinumas yra tas, kad  atskirai renkami nugalėtojai miesto ir kaimo grupėse.  Labai džiaugiamės mūsų mokyklos IŠMINČIAIS: 6 klasės mokinio Jokūbo Jurgaičio ir 8b klasės Karolinos Zimkaitės užimtomis I vietomis.

Kitais metais jubiliejinė  25-oji olimpiada vyks Pasvalio rajone.