“Šviesoforo” varžybos

Balandžio16 d. gimnazijoje vyko ,,Šviesoforo“ konkurso I etapas, kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Konkurso tikslas – skatinti mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.
Mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis. Teorinės rungtys: ,,Kelių eismo užduotys “, ,,Protų mūšis“, ,,Vaizdo siužeto užduotis“. Praktinės rungtys: ,,Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje“, ,,Perėjimas per kelią sankryžoje“, ,,Atšvaitų praktinis naudojimas“.
Konkurse varžėsi trys pradinukų komandos: Pumpėnų gimnazija, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija ir Narteikių mokykla-darželis ,,Linelis“.

Susumavus konkurso ,,Šviesoforas“ rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos mokiniai.  II vietą užėmė Pumpėnų komanda, o III – Narteikių mokykla-darželis ,,Linelis“.

Mūsų gimnazijos komandą sudaro Tomas Šukys ( 1a klasė), Mėja Pralinskaitė ( 2a klasė), Eglė Valterytė (3a klasė), Smiltė Staleliūnaitė (4a klasė).

Balandžio 19d. mūsų komanda jau varžėsi Pasvalyje, II etapo rajoniniame konkurse,  su “Lėvens”pagrindinės mokyklos ir “Svalios” progimnazijos komandomis. I vietą užėmė “Svalios” komanda, surinkusi 176 taškus, o mes ir “Lėvens” komanda – po 171 tašką. Kadangi taškų skaičius buvo vienodas, tai II vieta, pagal nuostatų reikalavimus, buvo skirta mūsų gimnazijai, nes surinkome daugiau taškų ,,Perėjimo per kelią pėsčiųjų perėjoje“ ir ,,Perėjimo per kelią sankryžoje“ rugtyse. Tad, aplenkę “Lėvens” komandą, kartų su “Svalios” komanda gegužės mėnesį vyksime jau į Kupiškyje vyksiantį III etapo regioninį konkursą.

Mūsų gimnazijos komanda iš Pasvalio grįžo kupina pačių geriausių emocijų, nes, kaip ir kiti dalyviai, buvo apdovanoti šakočiu, o dar kiekvienas asmeniškai gavo po spalvotų pieštukų komplektą bei 15 eurų čekį apsipirkti “Lizėjos” parduotuvėje. Mokinius ruošusios mokytojos gavo dovanų čekį apsilankymui Pasvalio baseine.

Džiaugiamės pasiekimais ir tikimės gerai pasirodyti Kupiškyje.

Komandos vadovė Darija Maslenikovienė