Dalyvavome rajoniniame kūrybiniame konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“

Lapkričio-gruodžio mėnesiais Pasvalio miesto ir rajono mokyklų mokiniai dalyvavo kūrybiniame konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“. Prie konkurso prisijungė ir šeši mūsų gimnazijos mokiniai, turintys įvairių mokymosi bei kalbėjimo ir kalbos sunkumų.

Kai pas mus dar nebuvo atėjusi kalendorinė žiema ir už lango dar nebuvo sniego, mokiniai pradėjo atlikti konkurse numatytas užduotis. Logopedinių pratybų metu ir po pamokų kūrė ketureilius, pasakas, aprašė Lietuvos žiemos grožį, ieškojo internete paveiksliukų, kurie iliustruotų jų darbelius.

Puikius darbelius sukūrė ir padėkas gavo 4a klasės mokinė Aira Elertaitė, 6b klasės mokinė Žaneta Dubikaltytė ir 7a klasės mokinė Inesa Zevertaitė. Džiaugiamės, kad šiame konkurse trys mūsų gimnazijos mokiniai užėmė prizines vietas:

3a klasės mokinė Lina Cimalonskytė savo amžiaus grupėje užėmė garbingą III vietą,

4a klasės mokinės Skaistė Stuinaitė savo amžiaus grupėje užėmė II vietą, o Ieva Grincevičiūtė – III vietą.

Visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti diplomai, padėkos raštai ir saldžios dovanėlės. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

Logopedė Irena Butkuvienė, specialioji pedagogė Sandra Uzėlė